Kubernetes pod kontrolou
Kubernetes najdeme kdekoli - v lokálním prostředí, v cloudu i na okraji sítě. Rancher tyto clustery sjednocuje a zajišťuje konzistentní provoz, správu pracovních zátěží a zabezpečení na vysoké úrovni.
ZJISTĚTE, PROČ 30 000 TÝMŮ SPRAVUJE SVÉ KONTEJNERY POMOCÍ APLIKACE RANCHER

Jedna enterprise platforma pro správu Kubernetes kdekoli

Rancher řeší potřeby týmů DevOps, které nasazují aplikace v prostředí Kubernetes, a pomáhá v poskytování klíčových služeb.

rancher

Náš recept na Kubernetes služby v produkčním prostředí ve velkém měřítku

Sdílené nástroje a služby

Rancher poskytuje bohatý katalog služeb pro vytváření, nasazování a škálování kontejnerových aplikací, včetně balení aplikací, CI/CD, protokolování, monitorování a service mesh.

Správa zabezpečení, politik a uživatelů

Rancher umožňuje automatizovat procesy a používat konzistentní sadu politik přístupu uživatelů a zabezpečení pro všechny clustery bez ohledu na to, kde jsou spuštěny.

Zjednodušení provozu a správy

Rancher poskytuje jednoduché a konzistentní operace clusteru včetně provisioningu, správy verzí, přehledu a diagnostiky, monitorování a upozorňování a centralizovaného auditu.

Certifikované distribuce Kubernetes

Rancher podporuje všechny certifikované distribuce Kubernetes. Pro malá prostředí nabízíme vlastní distribuci RKE. Pro veřejný cloud podporujeme všechny hlavní distribuce včetně EKS, AKS a GKE. Pro provoz aplikací na okrajích infrastruktury a desktopech nabízíme K3s, certifikovanou odlehčenou distribuci Kubernetes.

rancher products
Funkce a možnosti

Podniková platforma pro správu Kubernetes

Kubernetes poskytuje podnikům konzistentní způsob správy jakékoli výpočetní infrastruktury. Rancher je kompletní platforma pro správu clusterů Kubernetes, ať už je nasadíte kdekoli.

Centralizovaná správa clusteru

S nástrojem Rancher je snadné poskytovat clustery Kubernetes na lokální úrovni, v cloudu nebo na okraji sítě. Snadno importujte existující clustery nebo definujte konfiguraci clusteru jako kód. Rancher vytvoří a škáluje Kubernetes na libovolné infrastruktuře pomocí RKE, naší certifikované distribuce Kubernetes, a „provisioning engine“ vytvořeného pro hybridní cloudová prostředí. Rancher také podporuje K3s, naši odlehčenou distribuci Kubernetes s certifikací CNCF vytvořenou pro IoT a edge computing.

Zjednodušený provoz Kubernetes

Po zajištění clusteru Kubernetes pomocí nástroje Rancher je provoz centralizován a správci mohou řešit všechny aspekty provozu „Day 2 Kubernetes“. Z jedné konzole mohou správci monitorovat jakýkoli cluster v libovolném umístění, aktualizovat verze Kubernetes, zálohovat etcd a obnovovat degradované clustery.

Centralizované zabezpečení Kubernetes

Administrátoři služby Rancher mohou ve spolupráci s bezpečnostním týmem centrálně definovat, jak mají uživatelé komunikovat se spravovanými clustery Kubernetes a jak mají fungovat kontejnerové pracovní zátěže. Po definování zásad je jejich přiřazení k libovolnému clusteru Kubernetes okamžité.

Intuitivní správa pracovní zátěže

Týmy DevOps používající Rancher mají plný přístup ke správě pracovních zátěží pomocí nativního rozhraní Kubernetes API nebo KubeCTL CLI. Rancher také obsahuje intuitivní webové uživatelské rozhraní, které usnadňuje nasazování pracovních zátěží, export konfiguračních souborů a řešení problémů se stávajícími nasazeními

Globální katalog aplikací

Poskytněte uživatelům vizuální způsob konfigurace aplikací a spolehlivý způsob jejich aktualizace na budoucí verze pomocí katalogu aplikací služby Rancher.

Integrované monitorování a protokolování Prometheus

Získejte hotové monitorování všech clusterů spravovaných nástrojem Rancher s vestavěnými ovládacími panely Prometheus, Fluentd a Grafana pro vizualizaci metrik clusteru v krásném uspořádání.

Správa celého životního cyklu clusterů Amazon EKS

Poskytuje operátorům úplnou správu životního cyklu nejoblíbenějších distribucí hostovaných v cloudu, včetně správy uzlů a automatického škálování, z jediného okna. Import, provisioning, upgrade a konfigurace a zabezpečení clusterů na Amazon EKS přímo pomocí nového jednotného a intuitivního uživatelského prostředí aplikace Rancher. Nasazení Amazon EKS spravovaná nástrojem Rancher navíc podporují šablonování a skenování CIS, aby se minimalizoval odklon konfigurace mezi jednotlivými clustery.

GitOps i pro okrajové/edge clustery

Rancher Continuous Delivery umožňuje maximální konzistenci clusterů od jádra přes cloud až po edge. Rancher podporuje 1 až 1 000 000 clusterů z jediné konzole s integrovanými bezpečnostními funkcemi, na kterých běží jakákoli distribuce Kubernetes certifikovaná CNCF. Zefektivněním doručování aplikací napříč libovolnou infrastrukturou v libovolném místě mohou podniky využít Rancher k urychlení své cesty ke skutečné digitální transformaci.

svoboda vzlétnout

Implementujte celý cloud-native stack pomocí spravované platformy Kubernetes společnosti Rancher.

rancher product
Rancher se integruje s celou řadou populárních nástrojů pro provoz kontejnerů, včetně Aqua, GitLab, Sysdig, Datadog, Artifactory, Portworx a Calico.

Potřebujete další pomoc se správou rostoucího pracovního zatížení Kubernetes ve vaší organizaci? Škálujte se SUSE Rancher a získejte stejnou zkušenost s platformou Rancher s přidanou komerční podporou od našeho týmu prvotřídních odborníků. Začněte s důvěrou inovovat tím, že si vyberete možnost podpory, která vyhovuje vašim potřebám.